Elérhetőségek

SOM-TEL Szolgáltató Kft.

Cím: 8900 Zalaegerszeg,
Tompa Mihály utca 1-3. 2. em.
Telefon:
+36704166781
somtel@somtel.hu
Call Center:...

Call Center: 8900 Zalaegerszeg, Kossuth L. u. 7. 4 em.

Állásajánlatok

Cégünk folyamatosan keres CALL CENTER OPERÁTOR pozícióba pályakezdő vagy új kihívásokat kereső agilis munkavállalókat, akik nyitottak új ismeretek elsajátítására, kommunikatívak és ügyfélközpontúak.

Feladatok:

  • Telefonos időpontegyeztetés
  • Kimenő hívások indítása
  • Bejövő hívások fogadása
  • Az értékesítési stratégia kialakításában való részvétel

Elvárásaink:

  • 18 évet betöltött életkor
  • Legalább középfokú végzettség érettségivel
  • Kiváló szóbeli kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeretek (MS Office programok, Böngésző programok)
  • Céltudatos, nyitott, agilis beállítottság
  • Eredményorientált szemlélet
  • Monotonitástűrés
  • Képes az önálló munkavégzésre

Előnyök:

  • Call centerben szerzett szakmai tapasztalat
  • Értékesítési területen szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Alapfizetés és teljesítményarányos jutalék
  • Bejelentett, hivatalos munkaviszony alkalmazotti státuszban
  • Részletes oktatási program, amely széleskörű ismeretek foglal magába
  • Lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat megszerzésére
  • Szinvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Megbízható vállalati háttér
  • Humánus munkavégzés és munkaszervezés

Személyesen: 8900 Zalaegerszeg Kossuth L. u 7.
Telefonon+36704166781
E-mailben: somtel@somtel.hu

Online jelentkezés

Kérjük adja meg adatait és a megpályázni kívánt pozíciót. Adatait mindig pontosan a jelenkori állapotoknak megfelelően töltse ki.

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

* Folytat-e jelenleg tanulmányokat?:
* Jelenleg munkaviszonyban áll-e?:
* Miért szeretne jelentkezni hozzánk?:
* Rendelkezik értékesítői vagy call center tapasztalattal?:

CAPTCHA

SOM-TEL Szolgáltató Kft. - Magyar